
Бажаєте придбати зброю?
Тоді Ви потрапили на вірну сторінку! Курс «Майбутній власник зброї»- це навчання, яке дозволить за короткий термін отримати теоретичне та практичне розуміння роботи зі зброєю.
На курсі Ви вивчатимете юридичні аспекти володіння зброєю: адміністративна та кримінальна відповідальність, взаємодія з дозвільною системою, зберігання та перевезення зброї, правила користування, яка процедура отримання ліцензії на придбання зброї та інше.
Важливим етапом навчання є знайомство та вивчення азів роботи з трьома видами зброї- пістолетом, карабіном та рушницею.
Після завершення навчання та здачі внутрішнього іспиту теоретичних та практичних знань, Ви отримаєте довідку про проходження курсів, яку ми офіційно реєструємо засобами Єдиного реєстру зброї. Звертаємо увагу, довідка є безстроковою та може бути використана вами невизначену кількість разів.
Чому Ви маєте навчатись саме у нас ?
- Після проходження нашого курсу, ви отримаєте персональну знижку 10% на купівлю зброї та комплектуючих
- Ми самі займаємось процедурою відкриття дозволу(ліцензії) на придбання, від вас тільки необхідні документи
- Невеликі навчальні групи (до 10 осіб)
- На курсі ви отримаєте 100 набоїв, для відпрацювання практичних навичок
Обирайте свідомо і команда CSA зробить все можливе, щоб кожен, хто пройшов цей шлях отримав не тільки задоволення, але і високу якість знань та практичних навичок.
Курс «ВЛАСНИК ЗБРОЇ»
Плануєш придбати зброю – розпочни з навчання.
Приділи один вихідний день, та отримай найкориснішу інформацію після якої ти можеш отримати ліцензію на зброю(дозвіл).
- 5 годин основи правових знань: адміністративна та кримінальна відповідальність власника зброї, зберігання та перевезення зброї, документи для отримання ліцензії на зброю тощо.
- 4 години практичного відпрацювання та вивчення матеріальної частини зброї- пістолет, карабін та рушниця.
Далі складаємо іспити:
- Теоретичний іспит (письмове тестування) на знання правового аспекту.
- Практичний іспит (стрільба) з обраної Вами одиниці зброї.
Ось що тебе чекає
Після проходження курсу ти отримаєш:
1. ДОВІДКУ безстрокову про навички поводження зі зброєю, що офіційно реєструється в дозвільній системі.
2. ЛІЦЕНЗІЮ на придбання зброї.
3. Базові навички роботи з ТРЬОМА ВИДАМИ ЗБРОЇ
4. ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ 10% на придбання зброї та комплектуючих в нашому магазині.
Зброя для Програми



Курс Майбутній власник зброї
Курс «Майбутній Власник Зброї» – це найкоротший шлях до отримання безцінних теоретичних знань і практичних навичок поводження зі зброєю. Курс охоплює такі аспекти, як оформлення дозволу на зброю, особливості зберігання, транспортування, безпечної стрільби, продовження дозвільних документів, відповідальність (кримінальна і адміністративна) за порушення законодавства, а також особливості надання швидкої медичної допомоги в екстрених ситуаціях.
Як отримати дозвіл на зброю в Україні?
Потрібно обов’язково виконати всі вимоги, передбачені українським законодавством. Заявником може бути особа, що досягла віку 18 років (для холодної, охолощеної та пневматичної), 21 рік (для травматичної та мисливської нарізної) або 25 років (для мисливської гладкоствольної).
Процедура подання заявки
Документи на дозвіл на зброю, що подаються у поліцію за місцем проживання заявника:
- заява-картка на ім’я керівника органу поліції;
- копія паспорта;
- документи, що підтверджують реєстрацію місця проживання, а також фактичне місце проживання (якщо заявник, що бажає отримати дозвіл на зброю, проживає не за місцем реєстрації);
- довідка про стан здоров’я;
- копія військового квитка (за наявності);
- копія посвідчення пенсіонера або ветерана військової служби або деяких органів і служб, передбачених законодавством (за наявності);
- копія посвідчення члена громадського формування з охорони громадського порядку (за наявності);
- копія дозволу на зброю (за наявності).
Перевірка заявки має тривати не більше двох діб. Якщо у ході перевірки підтверджені факти порушення вимог законодавства за визначеним переліком статей, уповноважений орган поліції може відмовити у задоволенні запиту. У випадку, коли перевірка пройдена успішно, видається дозвіл на придбання, зберігання та носіння.
Скільки коштує дозвіл на зброю в Україні?
Бюджет, який є необхідним для отримання дозвільних документів, складається з кількох статей витрат:
- плата за розгляд заявки. За розгляд заявки на придбання потрібно сплатити 51,9 грн, на носіння та зберігання – 54 грн;
- вартість медичного огляду. Перед тим, як придбати зброю в Україні, потрібно підтвердити стан здоров’я. На період дії воєнного стану послуги медичних закладів (комунальних і державних), що стосуються проведення медоглядів, є безоплатними. При проходженні медоглядів у приватних закладах охорони здоров’я вартість не є фіксованою і зазвичай складає кількасот гривень;
- вартість навчального курсу (він дозволяє отримати інформацію про те, як купити зброю в Україні, і як нею користуватись). Ціна залежить від особливостей програми (кількості годин теоретичної і практичної частини) і у середньому становить декілька тисяч гривень;
- інші витрати. Супутні витрати можуть включати консультаційні послуги юристів, а також посередницьких фірм, які можуть пропонувати оформлення усіх необхідних документів «під ключ» за окрему плату.
Як отримати ліцензію на зброю?
Ключова особливість ліцензії полягає у тому, що її наявність є обов’язковою умовою придбання виробів у магазині. Продаж зброї в Україні особі, яка не має ліцензії, є порушенням закону.
Для отримання ліцензії необхідно вивчити будову і правила поводження зі зброєю на спеціальних курсах (підтверджується довідкою) і отримати довідку про проходження медичного огляду (вона є обов’язковою, незалежно від того, на яку зброю потрібен дозвіл).
Наступним кроком є подання картки-заявки до поліції з копією паспорта, ІПН, медичною довідкою, довідкою про відсутність судимості, довідкою про проходження навчання, документом, який підтверджує оплату послуги видачі ліцензії, чотирма фотокартками 3 x 4 см, а також договором обов’язкового страхування цивільної відповідальності.
Ліцензія на зброю в Україні має обмежений термін дії – три місяці. З моменту здійснення покупки власник має у розпорядженні 10 днів для її реєстрації у дозвільній базі даних у поліції. Після успішної реєстрації власник отримує офіційний трирічний дозвіл на носіння та зберігання, який потребує періодичного поновлення.
Поліція не видає ліцензію при:
- непогашеній судимості;
- відкритій кримінальній справі;
- медичних обмеженнях (зокрема, по гостроті зору);
- наявності щонайменше двох підтвердженнях фактів зловживання алкоголем і порушення громадського порядку.
Переваги проходження курсу «Майбутній власник зброї»
Курс є комплексним, тобто дозволяє опанувати рушницю, карабін і пістолет, отримати прості та чіткі роз’яснення, що можна і чого не можна робити їх власникам. Засвоєння теорії дозволить уникнути порушень чинного законодавства. Практика є основою безпеки, тому під час навчання оволодінню навичок приділяється досить велика увага.
Перед тим, як отримати дозвіл на вогнепальну інші види зброї, потрібно також пройти медичну підготовку. Вона є необхідною для можливості надання невідкладної допомоги при нещасних випадках (використовуються стандарти, затверджені протоколом CABC).
Особливості курсу «Майбутній власник зброї»
Під час занять розглядаються питання, як купити вогнепальну або іншу зброю, як нею користуватись, як надавати домедичну допомогу і не тільки. Також передбачена обов’язкова практика. Як проходять заняття і чим вони завершуються:
- тривалість –1 вихідний день
- правила зберігання та перевезення, перелік документів для отримання дозволу на нарізну або іншу зброю, адміністративна та кримінальна відповідальність власників (5 годин), іспит
- практика з 3ох видів зброї (пістолет,карабін, рушниця), іспит.
- настріл за курс – до 100 набоїв;
- 10% знижка на покупки у нашому магазині після успішного завершення курсу (можна, наприклад, купити снайперську рушницю або інші товари);
- отримання безстрокової довідки про навички поводження з її офіційною реєстрацією в дозвільній системі;
Власники зброї повинні уникати порушень законодавства, а також не використовувати її для насильницьких або агресивних дій. Перед тим, як купити зброю, треба ретельно вивчити правила її зберігання і використання, зокрема, не допускати її передачу особам.
○ Чи можна зберігати зброю вдома?
Так, можна (за наявності належним чином обладнаного сейфу). Ця вимога стосується різних видів виробів. Наприклад, перед тим, як купити травматичну зброю в Україні, необхідно придбати відповідний сейф. Його відсутність є порушенням і передбачає відповідальність згідно чинного законодавства.
○ Чи потрібна ліцензія на гладкоствольну зброю?
Так, придбати її без ліцензії неможливо.
○ Як довго дійсний дозвіл?
Термін його дії становить три роки.
○ Чи може жінка отримати дозвіл на зброю?
Так. Законодавство не передбачає гендерних обмежень.
○ Як отримати дозвіл на мисливську зброю?
Процедура оформлення дозвільних документів є такою ж, як і при отриманні інших видів зброї.
○ Чи можна переносити зброю через кордон?
Так. Дозвільні документи оформлює поліція за особистою заявою, яка доповнюється квитанцією, копією закордонного паспорту, копією дозволу на ввезення зброї і копією запрошення від фізичної або юридичної особи іншої держави.
○ Як купити зброю для самозахисту?
Потрібно попередньо підготувати пакет дозвільних документів і оплатити послуги у встановленому порядку. Окремі категорії зброї можна купити без оформлення дозволу (наприклад, пневматику до 4,5 мм і швидкістю кулі до 100 м/с).
○ Чи має термін дії довідка про навички поводження зі зброєю?
Ні, довідка видається та реєструється безстроково.
○ Як купити нарізну зброю без дозволу?
Ніяк. Це неможливо.
○ Скільки в середньому потрібно часу для отримання базових навичок використання зброї?
У більшості випадків мінімальний набір навичок з’являється після кількох годин теоретичних і практичних занять.