Інструктори

А хто твій інструктор?

Сьогодні все частіше постає питання серед українців - як же обрати інструктора та стрілецький тир, за якими критеріями оцінювати рівень викладання матеріалу? Для нас відповіді на ці питання досить очевидні: дотримання техніки безпеки, донесення інформації якісно, ретельно пропрацьовуючи проблемні моменти, комфортні умови з високою технічною базою та високий сервіс.

Чому саме команда CSA? Ми наведемо чотири аргументи, які лягли в основу нашої роботи:

ЗНАННЯ

Якісна база, техніка безпеки, культура поводження зі зброєю, можливість розвиватись або ж реалізовувати себе в спорті як стрільця. Ми не тільки навчаємо правильним навичкам, пропрацьовуючи з кожним все з азів, а також постійно розвиваємось як професіонали: підвищення кваліфікації наших інструкторів, саморозвиток та розширення навичок задля того, щоб дати більше знань та практичних навичок.

КОМУНІКАЦІЯ

Постійний зв’язок з вами та професійне консультування кожного дня. Ми відповідаємо на всі ваші запитання по телефону, онлайн чи під час особистої розмови. Наші адміністратори надають відповідь на будь - які запитання, що цікавлять.

УМОВИ

Постійні тренування та прийом зброї на обслуговування дають можливість нам вдосконалювати свої умови, створюючи комфорт, та простір, в якому цікаво працювати. Ми постійно розвиваємось: розширюємо асортимент орендної зброї (яку потім можна придбати у нас в магазині); додаємо різний інвентар; працюємо над розширенням локацій.

СЕРВІС

Привітна команда та професійні працівники - це запорука сильної та довгої дружби з Вами. Ми поважаємо кожного, хто до нас звертається та намагаємось вкласти якомога більше, щоб отримати максимальну віддачу у вигляді знань. Кожна запропонована нами програма чи курс - це місяці кропіткої роботи над нею та перевірки на власному досвіді.

Наша Команда

Інструктор Олег
Інструктор
Старший Інструктор Ігор
Старший Інструктор
Інструктор Іван
Інструктор
Інструктор Руслан
Інструктор
Інструктор Сергій
Інструктор
x    X
    ru_RURU