ЄРЗ – Єдиний реєстр зброї

ЄРЗ – це єдиний державний реєстр зброї, який впроваджується в Україні. З 23 червня почався процес переходу на електронну систему реєстру зброї. Тепер весь обіг набоїв, зброї та додаткової комплектації буде здійснюватись через цю систему. Кожен українець, який вже має дозвіл на носіння зброї (червону книжечку), повинен буде пройти реєстрацію в цій системі та офіційно внести інформацію про свою зброю.

Для чого це потрібно?

Це впровадження єдиного реєстру зброї дозволить:

 1. Отримати спрощену процедуру отримання дозволу на придбання – тепер це можна зробити вдома або у спеціалізованому магазині. Зручно, замовивши у нас в магазині зброю, а ми подаємо документи на отримання дозволу.
 2. Мати доступ до всієї інформації щодо власної зброї та придбаних набоїв в електронному вигляді через “Єдине вікно громадянина“.
 3. У майбутньому дозволи та відомості про зброю будуть відображатись в додатку “Дія” та мати юридичну силу.
 4. Купувати з легкістю набої в спеціалізованих магазинах. Для цього достатньо мати витяг з реєстру.

Як зареєструватись в ЄРЗ?

Для реєстрації в системі ЄРЗ потрібно створити свій власний електронний кабінет фізичної особи. Ви можете здійснити це шляхом подачі документів на отримання дозволу на зброю через “Єдине вікно громадянина”.

Щоб авторизуватися на порталі МВС “Єдине вікно громадянина”, вам необхідно скористатися додатком “Дія” або електронним цифровим підписом. Електронний цифровий підпис (ЕЦП) можна отримати через “ПриватБанк” або у додатку “Дія”.

Далі, для реєстрації потрібно виконати наступні дії:

 1. Зайти на портал “Єдине вікно громадянина”.
 2. Авторизуватися.
 3. Оформити заявку.
 4. Прикріпити пакет необхідних документів.
 5. Додати сканкопії.
 6. Завірити копії електронним підписом.
 7. Надіслати заявку.

Також ви можете здійснити подачу документів на отримання дозволу на зброю у нашому магазині:

 1. Особисто відвідайте наш магазин.
 2. Надайте пакет необхідних документів (перелік прикріплено нижче).
 3. Зачекайте опрацювання заявки та її схвалення.
 4. Отримайте Витяг з реєстру.

Перелік необхідних документів для подачі заявки на отримання дозволу на зброю:

 • Копія паспорта громадянина України.
 • Копія ідентифікаційного коду (ІПН).
 • Копія дозволу на носіння зброї (червона книжечка).
 • Довідка з місця проживання.
 • Фотокартки 3х4 см (2 штуки).
 • Медична довідка про стан здоров’я.
 • Квитанція про сплату адміністративного збору.

Пам’ятайте, що реєстрація в системі ЄРЗ є обов’язковою для всіх власників зброї, тому не відкладайте цей процес на потім. Будьте відповідальними та дотримуйтеся вимог законодавства.

Також існує Єдина асоціація власників зброї. Українська асоціація власників зброї є добровільним об’єднанням громадян, які мають власну зброю або цікавляться отриманням дозволів на зброю. Основною метою УАВЗ є захист прав та інтересів власників зброї в Україні. Асоціація прагне створити благоприємні умови для законних володільців зброї та сприяти вдосконаленню законодавства у сфері зброєвладіння.

Чому реєструватись в УАВЗ?

Реєстрація в Українській асоціації власників зброї є важливим кроком для всіх тих, хто має чи збирається мати зброю. Ось кілька причин, чому варто стати членом УАВЗ:

 1. Захист прав та інтересів: Асоціація є голосом для власників зброї перед урядом, законодавцями та правоохоронними органами. Разом з об’єднаними зусиллями, вона забезпечує захист прав та інтересів громадян, пов’язаних із зброєвладінням.
 2. Підтримка та консультації: Члени асоціації отримують підтримку та консультації щодо процедур отримання дозволів, правил зберігання та використання зброї. Це допомагає уникнути неприємних ситуацій та вирішити питання щодо зброївладіння.
 3. Популяризація культури безпеки: УАВЗ організовує тренінги, семінари та інші заходи з метою підвищення рівня культури безпеки серед власників зброї. Це дозволяє створити свідому та відповідальну спільноту зброєвласників.
 4. Участь у розвитку законодавства: Українська асоціація власників зброї активно співпрацює з урядовими структурами, депутатами та іншими інституціями, щоб впливати на законодавчі процеси та зміни в сфері зброєвладіння. Реєструватись в асоціації – це можливість брати участь у цьому процесі та висловлювати свою думку.

Заключення

Єдиний реєстр зброї – це важлива ініціатива, яка робить процес володіння зброєю більш прозорим і доступним для громадян. Він надає зручні можливості для отримання дозволу на зброю та контролює обіг зброї в країні. Зареєструйте свою зброю в ЄРЗ вчасно, щоб мати всі переваги цієї нової системи.

Не забудьте, що відповідальне володіння зброєю – це забезпечення безпеки для вас та інших.

Залишити коментар

ru_RURU